Recenze DeLonghi

DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B

DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS Roman

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

Trochu hlučný, ale káva je dobrá

DeLonghi EcoDecalk DLSC500 500 ml

• Hustá pěna
  • Tichy
  • Snadna udrzba
  • Dve karafy na mléko
  • Prostor na skleničky na kávu
  • Muj profil
  • Vse si můžete nastavit

Doporučuji kávovar De'Longhi Dinamica Plus. Krásně husta pěna, nepropadne ani kostka cukru. Tichý režim během mletí kávy. Nastavíte si ve svém profilu, svou kávu, tak jak ji máte rádi. Jedním kliknutím pak máte svoje dokonalé latte třeba :). Co se týče údržby, přístroj vás krásně navede, co máte dělat. Zvládne to každý. Líbí se mi prostor na skleničky na kafe, celkový příjemný designe kávovarů a také, že v balení naleznete dvě karafy na mléko.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Dodání s filtrem vody
  • Ideálně seřízený mlýnek z výroby.
  • Upozornění na čištění mlékovky po přípravě kávy s mlékem.

Skvělý kávovar pro milovníky výborné kávy jako z kavárny. Hustá, pevná mléčná pěna, možno připravit i samostatně bez kávy, stejně tak horká voda na čaj.

Dodáno s filtrem na vodu do nádržky kávovaru.

Jemně namletá káva na ideálně seřízeném mlýnku už z výroby.

Nemám co vytknout.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Bohatá pěna
  • Výborná káva jedním kliknutím
  • Snadné čištění
  • Filtr v nádobce s vodou a nastavení tvrdosti vody
  • Přiměřená hlučnost kávovaru
  • Trochu horší čištění odkapávače na vodu

Hezký design a výborná káva jedním kliknutím. Mohu si vybrat, zda si dám studené kávové nápoje, horké kávové nápoje nebo jen horkou vodu. Káva je čerstvě namletá s bohatou pěnou, mohu si zvolit intenzitu kávy a pěny. Velkou výhodou je snadné čištění. Káva je srovnatelná s kávou v kavárně.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• design
  • snadná údržba
  • jednoduché a srozumitelné ovládání
  • výtečná chuť kávy
  • mléčná pěna, která je hustá a vydrží
  • Zatím není co vytknout

Kávovar můžu doporučit všem, hlavně těm, kteří mají v oblibě kávy s mlékem. Kávovar umí udělat výborné Latte s vynikající mléčnou pěnou, která nepadá. Údržba mléčné karafy je velmi snadná, po každém použití vás kávovar vyzve k vypláchnutí karafy, která se vypláchne sama při otočení tlačítka na pozici clean. Mimo to má kávovar hezký nadčasový design a přehledné ovládání.

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

• Design pěkný
  • Ovládání snadné
  • Žádné negativa

S kávovarem De'Longhi Dinamica Plus jsme naprosto spokojení. Design kávovaru je pěkný. Přístroj nabízí mnoho druhů kávy (zatím jsme neměli všechny) které chutnají skvěle. čištění je velice snadné a ovládání také. na žádná negativa jsme zatím nenarazili.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• dobrá výsledná káva
  • uspokojivá mléčná pěna
  • ocelové kameny mlýnku
  • ověřená prestižní značka
  • mletí kávy je hlučné stejně jako u ostatních kávovarů
  • samotná příprava mléčné pěny není možná
  • celý proces přípravy "lattéčka" by mohl být rychlejší

S tímto kávovarem jsem moc spokojená. V bílém provedení vypadá skvěle. Plast, z něhož je zhotoven, se zdá být pevný, kvalitní. Ovládání je opravdu velmi jednoduché a intuitivní. Přístroj vaří dobrou kávu. Piju hlavně latté macchiato, kávovar dokáže připravit skvělou pěnu také z ovesného mléka. Stroj se sám čistí před i po přípravě kávy, v případě mléčného nápoje poté propláchne trysku. Karafku se zbylým mlékem je možné uložit do ledničky. Líbí se mi, že si mohu navolit jak hrubost mletí, tak také sílu kávy a případně dlouhým stiskem tlačítek přeprogramovat nastavené programy pro přípravu kávy. Celkově přístroj hodnotím velice pozitivně a jsem ráda, že jsem nakonec zvolila tuto značku.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Funkce
  • Lahodná chuť kávy
  • Skvělá pěna
  • Doplňkové vybavení - sklenice, káva
  • Poměrně složité čištění kávovaru

Velmi luxusně vypadající kávovar, který překvapí svou příjemnou velikostí a množstvím káv, které dokáže připravit ve skvělé kvalitě - nesrovnatelné s kapslovými kávovary. Skvělá je možnost uchovávat mléko v lednici jednoduchým vycvaknutím nádoby na mléko. Velmi příjemné je jednoduché ovládání, trošku náročnější je proces odvápnění, ale dá se zvládnout podle návodu.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Chuť kávy
  • Množství funkcí
  • dotykový displej

Kávovar De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.61 W se mi designově velmi líbí, zapadne do moderní kuchyně, s tím, že má i dotykový displej.
Ovládání kávovaru je velmi intuitivní, takže vhodný možná i pro starší osazenstvo, protože se s ním naučí každý, není to žádná věda. Vyzdvihnu fajn funkci, a to že je možné použít jak zrnkovou, tak mletou kávu. Chuť kávy mě mile překvapila, oproti starému kávovaru, je tento nový kávovar parádní, chuť kávy je opravdu velmi lahodná. Vřele mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Matěj

• Designe
  • Dotykový panel
  • Samočistící funkce

Pro mně přechod z ručního na automaticky kavovar je super změna. Nemám co hodnotit negativně.
Přístroj disponuje velkým zásobníkem kávy na kávová zrna obsahu 250g a nabízí možnost použít i na mletou kávu.
Snadno se ovládá, díky jednoduchému rozhraní na dotykovém panelu.
Technologie LatteCrema Hot je jednoduchá. Jsem velice nadšen, když jsem nalil mléko do nádoby, která má i odměrky kolik mléka, na jakou kávu přístroj použije a vytvořilo mi to lahodný Latte nebo cappucino jako z kavárny.Kávovar má super možnost , že si můžete i sami určit intenzitu kávy a hrubost namletí kávových zrn. Stroj připraví až 5 základních druhů kávy včetně horké vody. Jsem s ním spokojen. Je to všechno velice jednoduché a i samotný stroj je na údržbu jednoduchý. Díky plněautomatickému kávovaru Delonghi Magnifica Start bude příprava kávy pro Vás každodením požitkem. Nejen, že si můžete připravit espresso, a kávu, ale díky technologii LatteCrema Hot si vytvoříte další kávy a obohatíte jej o napěněné mléko.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Nastavení intenzity kávy
  • Jednoduchost
  • Rychlost přípravy
  • Chuť kávy
  • Automatické čištění
  • Možnost nastavit údaje pro svou konkrétní kávu

Kávovar De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.80 SB nabízí několik druhů káv. Je možné připravit cappuccino, latte, espresso, lahodnou kávu a horkou vodu pro čaj. Kávovar namele zrnkovou kávu podle vašich preferencí nebo lze použit již namletou kávu.

Lze nastavit intenzitu kávy a současně u každého druhu kávy také její objem. Kávovar vytváří krásnou a hustou pěnu, ať již použijete mléko kravské nebo rostlinné.

Kávovar se snadno ovládá a je samočistící. Na údržbu je velmi jednoduchý. Design je elegantní.

Kávovar De'Longhi Magnifica ECAM 220.80 SB doporučuji.

DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.30.SB

DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.30.SB

Ověřený zákazník planeo.cz Ája

Přidáno: 4. ledna 2024

(naposledy upraveno 4. ledna 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

Super kávovar, vybrala jsem dle modelu, který máme na firmě. Když vyberete kvalitní kávu, pochutnáte si na výborném nápoji. Šlehá krásnou pěnu na cappuccino . Nastaveni kávovaru dle návodu bez problémů. Výhodou je přesné nastavení vody dle velikosti hrnečku. Velká spokojenost a vřele doporučuji.

Reakce značky DeLonghi

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše 100% spokojenost nás velice těší.
Přejeme Vám příjemný den.
DeLonghi Group

De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ

De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

je to po 12 letech naše druhá konvice, jen jiné barvy...fakt držák, doufám, že i tato dlouho vydrží a je ještě ke všemu fakt hezká

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

• Lehké ovládání
  • Lehké zprovoznění
  • Chuť a aroma kávy
  • Vyšlehané mléko

Lehké zprovoznění kávovaru beru jako plus. Lehké ovládání jako další plus. Moc se mi líbí že se dá nastavit intenzita kávy a teplota. Mléko to krásně vyšlehá a pěna zůstává vyšlehaná až do úplného vypití šálku. Taky je fajn, že se tryskami prožene voda při každém vypnutí , takže se neusazují nečistoty.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Kompaktní velikost
  • Není hlučný
  • Neintuitivní nastavování

Z počátku je nastavení trochu neintuivní, měli jsme potíž s chutí kávy, stále byla velmi mdlá. Postupně jsme došli k lepší chuti, nicméně stále není dle představ, přestože káva je kvalitní.
Dobře se udržuje, na povrchu nejsou vidět otisky. Tvarově je kompaktní, dobře zapadne do kuchyně.
V porovnání s naším starším kávovarem je tichý.

DeLonghi Nespresso Essenza Mini EN 85.L

DeLonghi Nespresso Essenza Mini EN 85.L

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. ledna 2024

(naposledy upraveno 9. března 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Výborné

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Velké množství druhů nápojů
  • Intuitivní ovládání
  • Jednoduché ovládání
  • Snadné čištění přístroje
  • Snadné čištění karafy na mléko
  • Kvalitní mlýnek
  • Možnost připravit nápoj již z mleté kávy
  • Použití rostlinného mléka

Tento kávovar musím hodnotit velice kladně, očekávání,které jsem měla, splnil nad očekávání. Jelikož máme intoleranci na kravské mléko, chtěla jsem, aby uměl pracovat s mlékem rostlinným a to se mu daří - tři druhy intenzity pěny, naprosto perfektní, k nerozeznání od mléka kravského. Snadné čištění karafy na mléko a i automatické čištění po otočení knoflíků ihned po použití karafy je opravdu velice přínosné, nezanáší se tolik samotná tryska. Kávové nápoje jsou velmi chutné, káva je opravdu namletá kvalitně. Intenzitu, velikost, vše lze ještě volit při přípravě samotného nápoje, takže si člověk přizpůsobí dle chuti. Ovládání intuitivní, díky displeji zvládne opravdu každý, nic složitého. Péče o samotný kávovary je také jednoduchý, návod srozumitelný a důležité pokyny člověk nalezne i v nastavení přístroje...což je také fajn, kdo má pořád hledat v návodu... Přístroj přesně na displeji ukazuje, kroky. Celkový dojem perfektní, opravdu mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Štěpánka

• Mleti a intenzita kavy
  • Volba mnostvi mleka

S kavovarem jsem naprosto spokojena a splnuje me ocekavani. Libi se mi moznost volby jak mnohstvi mleka, tak intenzity kavy. Zaroven mi velmi vyhovuje, jak kavovar umi napenit i rostlinna mleka. Design kavovaru a material me velmi prekvapil, opravdu kvalita. To se proste neda srovnat s jinymi znackami. Udrzba je velmi jednoducha, protoze o vetsinu dulezitych veci (jako napr odvapeni) si kavovar rekne sam. Automaticky proplachuje nadobku na mleko, to ocenuji. Rozhodne doporucuji :)

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25